Австралійський уряд запустив програму, що має зменшити шкідливі ефекти від азартних ігор. Програма розрахована на п’ять років, а виділять на неї $73.3 млн. Частину цих грошей отримають завдяки підвищенню збору з операторів на функціонування реєстру самообмеження
Відповідні документи оприлюднив уряд Австралії, пише GamingPost із посиланням на iGaming business.
Ще частину коштів забезпечать департаменти транспорту та інфраструктури і соціальних послуг.
Програма включатиме кілька напрямків. Це покращення фінансового консультування проблемних гемблерів та їхніх сімей, удосконалення реєстру та процедури самообмеження. Також серед пріоритетних напрямків зміна норм рекламування азарту та боротьба з нелегалами.
Також частину коштів використають на інформаційну кампанію, що закликатиме проблемних гравців звертати по допомогу.
Нагадаємо, в Австралії обсяг нелегального офшорного гемблінгу суттєво зріс протягом останніх п’яти років, і наразі становить 36% всього ринку. Через неліцензованих операторів країна вже зараз втрачає $3,9 млрд, а до 2029 року показник може сягнути $5 млрд
