21+
2025-09-24 08:00

Розробка ДСОМ розпочалася

Державне агентство PlayCity підписало договір про розробку ДСОМ з ТОВ “Комп’ютерні інформаційні технології”, що виграло відповідний тендер

Про це у Facebook повідомив очільник агентства Геннадій Новіков.

“Сьогодні команда розпочинає розробку Держсистеми онлайн-моніторингу. А вже в грудні плануємо запустити першу чергу системи. Вона дасть змогу забезпечити належний контроль за операторами, що мінімізує тіньовий обіг коштів і посилить захист прав гравців”, – прокоментував голова регулятора.

Він додав, що розробку реалізовує виконавець, який має успішний досвід у впровадженні govtech-рішень — Київ Цифровий, Е-Консул, платформа Liquio та низки антикорупційних онлайн-сервісів.

Нагадаємо, раніше Новіков наголосив, що для запуску повної системи потрібен рік роботи.