21+
2026-01-07 09:00

PlayCity не стало позбавляти ліцензії великого оператора

Державне агентство PlayCity припинило процедуру анулювання ліцензії ТОВ “Примум”, що представлено на ринку під брендом First

Про це йдеться на сайті регулятора, передає GamingPost.

PlayCity відкрило адміністративне провадження щодо позбавлення компанії ліцензій на гральні автомати та організацію ігор казино. Причина – податковий борг та несплата єдиного соціального внеску.

Втім, компанія розташувалася з боргами та надіслала PlayCity документальне підтвердження. Відповідно провадження закрили.