fbpx Санкции на игорный бизнес – новая петиция | Gamingpost.net
captainslot.consulting
Количество выданных лицензий: 3033 Бюджет выполнен на 23.6% Подробнее

Санкции на игорный бизнес – новая петиция


Украинцы требуют наложить санкции на пять игорных брендов и один IT-холдинг

 • Новости
 • 2022-12-09 23:51
 • 1368
Читать на:

На сайте Президента появилась петиция, призывающая наложить санкции на компании, которые, по мнению автора, так или иначе связаны с россией

В петиции указаны несколько игорных компаний, которые связывают со скандально известной 1xbet, также находящейся в списке. Это Фонбет, PointLoto, FanSport, BetWinner. В перечень попал также известный своей недоказанной помощью ЗСУ IT-холдинг TECHIIA и его сооснователь Олег Крот.

Автор петиции, призывая к наложению санкций, опирается на результаты разнообразных журналистских расследований и данные из открытых источников. Петиция набрала уже 6500 тысяч голосов из 25 000 необходимых. Приводим ее содержание: 

Шановний пане Президенте!

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну українське суспільство, ЗМІ, держава та правоохоронні органи розпочали діяльність по виявленню в нашій країні російських активів, компаній з російськими власниками та український бізнес, що працює на державу-агресора. В цьому напрямку було зроблено вже достатньо роботи: активи частини компаній та фізичних осіб було заарештовано в рамках кримінальних проваджень, на іншу частину компаній були накладені санкції. Але в Україні продовжують працювати бізнеси, які або афілійовані з громадянами держави-агресора, або які продовжують працювати в інтересах рф та співпрацювати з російським бізнесом.

Зокрема мова про ігорний бізнес, легалізований за Вашою ініціативою два роки тому. На сьогодні ринок азартних ігор заповнений або російськими компаніями, або тими, що пов’язані з державою-агресором або працюють в її інтересах, а саме:

 • Фонбет, російська букмекерська контора, що працює в рф та країнах колишнього СРСР, в тому числі і нелегально в Україні через сайт. Власник – російська компанія Пін-ап.ру з орбіти Олександра Удодова, зятя прем’єр-міністра росії Михайла Мішустіна, тобто однієї з найвищих посадових осіб країни, що веде проти нас війну.
 • 1xBet, російський букмекер, що зареєстрований на Кіпрі, продовжує працювати в Україні через ряд веб-сайтів, а його представник в Україні ТОВ ”Твоя беттінгова компанія” намагається через суд повернути собі видані КРАІЛ навесні 2022 року дві ліцензії.
 • Холдинг TECHIIA, українська компанія, яка, за даними ряду українських ЗМІ, тісно співпрацює з 1xBet, має з ним зв’язок, та брала участь у допомозі виходу росіян на український ринок. Головний юрист TECHIIA Роман Родін є рідним братом Олександра Родіна, що є директором ТОВ ”Твоя беттінгова компанія” – представника 1xBet в Україні. Співзасновник TECHIIA Олег Крот в інтерв’ю bihus.info не приховує, що зацікавлений у роботі 1xBet в Україні: ”Це така ж сама компанія, як багато інших, які заробляють гроші. Якщо компанія не платить у росії податки, і платитиме їх в Україні, причому великі – у чому проблема?”. При цьому Крот лукавить, бо 1xBet працює в росії через свого клона 1xСтавка і сплачує податки в бюджет країни-агресора.
 • PointLoto, ”донька” російського букмекера 1xBet, що працює в Україні через сайт. ТОВ ”Поінтлото”, яке отримало в жовтні 2021 року ліцензію на роботу в нашій країні від КРАІЛ. На момент отримання ліцензії ТОВ мало назву ”Мелбет”. Букмекер з такою назвою офіційно працює в РФ та сплачує там податки. Належить ”Мелбет” в РФ російському ТОВ ”Мелофон”, а якійсь час до того – російському ТОВ ”Селебріті”, що раніше мало назву 1ХСТАВКА.
 • FanSport, ще одна, за даними українських ЗМІ, ”донька” російського букмекеру 1xBet, що має ліцензію в Україні на ТОВ ”Плей Фан Інвестмент”.
 • BetWinner, букмекерська контора, що не має ліцензій в Україні, але працює в нашій країні через ряд веб-сайтів та мобільний додаток. Бренд, пов’язаний з російською букмекерською конторою 1xBet та який користується платформою BetB2B російського букмекера 1xBet.

Чинне гральне законодавство передбачає жорстку заборону неможливості бути організатором азартних ігор таких юридичних осіб, які прямо чи опосередковано контролюється резидентами іноземної держави, визнаної згідно із законом державою-окупантом та/або державою-агресором по відношенню до України, або діє в їх інтересах. Дозволяти вищевказаним букмекерським конторам та онлайн-казино працювати в Україні означає спряти державі-агресору.

Керуючись статтею 5 Закону України «Про санкції», просимо вас, Володимире Олександровичу, як Голову Ради національної безпеки та оборони України, прийняти рішення про накладання санкцій на українські та російські юридичні особи, що працюють в Україні в інтересах держави-агресора, а також щодо фізичних осіб – керівників та власників цих компаній:

 • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОІНТЛОТО», 03195, місто Київ, вул. Вільямса Академіка, будинок 6-Д, офіс 43, а також засновник – Іван Хоменко, директор – Малютенко Андрій Олегович.
 • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТВОЯ БЕТТІНГОВА КОМПАНІЯ», 02081, місто Київ, Дніпровська набережна, будинок 19-В, а також засновник Цибін Сергій Петрович, директор Родін Олександр Володимирович.
 • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЧІЯ», 02081, місто Київ, Дніпровська набережна, будинок 19-В, а також засновник – Крот Олег Олександрович, директор – Орєшкін Юрій Ігорович.
 • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЛЕЙ ФАН ІНВЕСТМЕНТ», 03039, місто Київ, проспект Валерія Лобановського, будинок 119, та засновник – Клещук Олександр Олександрович, директор – Дзюба Ольга Володимирівна.
 • Резиденти РФ: ТОВ ”ПИН-АП.РУ”, ТОВ ”Мелофон”, ТОВ ”Селебрити”.
 • Резидент Кіпру: Marikit Holdings Limited.

Новости игорного бизнеса в Украине и мире на gamingpost.net. Читайте также: 

Время покера на Youtube

Борьба с нелегалами выходит на новый уровень

Дартс от Pragmatic Play

Читай также
Красные линии: как игрокам не дать перейти границу Новости

Красные линии: как игрокам не дать перейти границу

В Пенсильвании регулятор практикует ограничение прав играть для тех, кто ценит игру больше родных

 • 2023-01-26 23:27
 • 98
Россияне утратили одну из возможностей задонатить на ЗСУ Новости

Россияне утратили одну из возможностей задонатить на ЗСУ

Прокуратура россии расследует продажу мерча NAVI в магазинах московщины

 • 2023-01-11 21:22
 • 518
Право на передышку: гемблинг во время войны Новости

Право на передышку: гемблинг во время войны

КРАИЛ подытожила количество выданных за 2022 год лицензий

 • 2023-01-10 00:17
 • 602
Результаты проверки ShangriLa Новости

Результаты проверки ShangriLa

Внеплановая проверка ООО Шторм Юкрейн состоялась. Нарушения найдены

 • 2022-12-20 20:44
 • 1066
Новый конвертер валют от КРАИЛ Новости

Новый конвертер валют от КРАИЛ

В комиссии посчитали, сколько оборудования для ЗСУ можно купить на деньги от сферы азарта, поступающие в бюджет

 • 2022-12-10 19:20
 • 1344
Санкции на игорный бизнес – новая петиция Новости

Санкции на игорный бизнес – новая петиция

Украинцы требуют наложить санкции на пять игорных брендов и один IT-холдинг

 • 2022-12-09 23:51
 • 1368
Больше материалов