Про це в інтерв’ю Liga.net розповів голова державного агентства PlayCity Геннадій Новіков.
Він додав, що наразі у країні працюють лише чотири легальні офлайн-казино, 10 залів гральних автоматів і один букмекерський пункт.
Оператори визнають, що зали закриваються, а бізнес перебуває у вкрай тяжкому становищі.
Виходячи на ринок, компанії розраховували на зовсім інші умови праці. Наразі ж доводиться працювати за наявності комендантської години та відсутності туристичного потоку.
Новіков акцентував, що наземний гемблінг працює в умовах, які для компаній iGaming були лише тимчасовим викликом у період блекаутів.
“Ми бачимо, що закриваються зали. На загальних зустрічах вони кажуть про те, що ситуація в країні для них дуже тяжка”, – додав Новіков.
Нагадаємо, голова PlayCity пропонує змінити схему оподаткування виграшів, аби зробити білий ринок більш конкурентним.
