В італійському сенаті зареєстрували законопроєкт, який передбачає додатковий збір у 2% з доходу від футбольних ставок
Документ подав сенатор Паоло Маркескі, що входить у найбільшу партію правлячої коаліції “Брати Італії”, пише GamingPost із посиланням на iGaming Express.
За задумом авторів, пропоновані норми повинні вступити в силу вже з січня наступного року.
Законопроєкт є частиною ширшої ініціативи з реформування італійського спорту. Зумовлені ж майбутні зміни тим, що італійській збірній цього року не вдалося потрапити на Чемпіонат світу з футболу.
Автори нового документу вирахували, що новий збір дозволить отримувати близько 230 млн євро щороку. 115 млн спрямовуваимуть на розвиток футболу – фінансуватимуть молодіжні клуби, закуповуватимуть необхідне обладнання. Близько 30% коштів – 69 млн євро – використають на програми, що допомагають мінімізувати шкоду від гемблінгу. Ще 20% виділять на потреби жіночого футболу та любительських футбольних академій.
