fbpx PokerMatch во время войны | Gamingpost.net
captainslot.consulting
Количество выданных лицензий: 3033 Бюджет выполнен на 23.6% Подробнее

PokerMatch во время войны


О деятельности компании и ее амбассадоров в период военного положения

 • Покер-румы
 • 2022-04-14 20:51
 • 1572
Читать на:

Сегодня 50-й день, как в нашей стране идет война, начатая россией. С первых дней команда PokerMatch была занята обеспечением безопасности родных, своих семей, затем присоединились к вывозу из горячих точек наших коллег и их семей. Наверное, как и все вы и ваши команды.

Мы не можем стоять в стороне от событий, которые происходят в Украине, ведь война уже коснулась каждого украинца, поэтому расскажем вам коротко, что мы делаем.

В эти сложные дни каждый из нас помогает стране. Сейчас наша команда разбросана по Украине и миру, большинство работает удаленно из западных областей страны, но все мы стараемся помочь, привлекая внимание мировой общественности. Наша команда и физически на передовой в ВСУ или Теробороне, и волонтеры в тылу. Каждый на своем месте делает все, чтобы приблизить победу и позаботиться о нуждающихся.

Нейтральности сейчас нет. Мы призвали все международные отраслевые сообщества покера и международных игроков не играть в покер-румах, которые продолжают обслуживать счета российского агрессора, не садиться с ними за столы. Мы стоим за то, что покерное сообщество вдумчиво и должно усиливать свое влияние и давление на ситуацию, чтобы мир узнал о бесчеловечных преступных действиях безумного тирана. Для нас нет сомнений в том, что Украина победит!

Чтобы это стало возможным:

 • Мы четко выражаем свою позицию по поводу войны и называем вещи своими именами, в том числе россию – агрессором и захватчиком.
 • Все игроки из россии были отстранены от игры в покер-руме PokerMatch с 28 февраля. Бренд PokerMatch безапелляционно прекратил работу на территории страны агрессора, как и другие мировые компании и бренды, в том числе покер-румы.
 • Вместе с холдингом Parimatch Tech мы перечисляем средства в поддержку украинской армии и гуманитарную помощь. Также в ближайшее время бренд PokerMatch добавит в кассу возможность пожертвования ВСУ и благотворительные пожертвования.
 • Поддерживаем инициативы наших коллег, которые присоединились к волонтерскому движению, обороне столицы и другим городам Украины.
 • За последний месяц наша компания провела уже четыре благотворительных турнира Victory Cup, в которых мы вместе с игроками рума собрали более 560 000 гривен. Бай-ин в турнире составил 200 гривен. Все собранные средства были перечислены на гуманитарную помощь украинцам, пострадавшим от российской агрессии.

Евгений Смертенко, шеф-редактор сайта бренда PokerMatch:

«З перших днів війни я почав волонтерити. Спочатку допомагав літнім людям у проєкті «Привіт, сусід» – розносив продукти та ліки за адресами на районі. Потім приєднався до старих друзів у волонтерській ініціативі «Зграя». Зараз ми виконуємо сотні запитів на день: від негайних потреб ЗСУ та ТрО до допомоги немовлятам та тваринам. Також у Зграї працює Добросусідська доставка, яка забезпечує всім необхідним літніх людей, людей з інвалідністю та всіх, хто потребує допомоги. Ще один важливий момент нашої діяльності – евакуація дітей та жінок з гарячих точок. Зараз у “Зграї” понад 500 волонтерів працюють 24/7. Я допомагаю на складі, а також веду сторінку Зграї у соцмережах».

евгений смертенко о войне

Вадим Мичковский, медиаамбассадор PokerMatch:

«Ранок 24 лютого розділив моє життя на до й після… Миттєво змінилося все: і пріоритети, і цінності, і ставлення до життя та світу в цілому. Я відчув у собі неймовірну мотивацію, дух патріотизму та єднання, а також нереальну гордість за свій народ і державу, гордість за те, що я Українець!

Жодної секунди не думав про те, щоб кудись тікати: я на своїй землі, і правда на нашому боці. Я залишаюся в Україні й допомагаю там, де можу бути максимально корисним та ефективним.

У перші дні війни я намагався достукатися до своїх колег та підписників із росії, записував звернення з закликами не мовчати і зробити хоча б що-небудь, намагався донести правду… Але дуже швидко усвідомив, що у цьому немає жодного сенсу, цих зомбі неможливо переконати. Я зрозумів: не потрібно нічого доводити їм, треба допомагати нашим. Ми організували волонтерський штаб, де зібралися люди різних професій. Ми всі тепер колеги — волонтери. Щодня наша команда допомагає всім, чим може. І за власні, і за спільно зібрані кошти закуповуємо амуніцію для наших героїв та героїнь - ЗСУ, ТрО. Також збираємо та відправляємо гуманітарну допомогу в населені пункти, де ведуться активні бойові дії, закуповуємо необхідні медикаменти для лікарень та військових шпиталів, допомагаємо внутрішньо переміщеним українцям знайти житло.

Раніше на всіх заходах та святах у першу чергу бажали здоров’я або щастя, сьогодні ж найпалкішим бажанням українців є МИР. Я впевнений, що здійснення цього бажання та наша перемога дуже близько, адже українці зараз як ніколи сильні, єдині та непереможні! Разом ми здатні подолати будь-яке зло, відбудувати й відновити все, що зруйнував ворог, та повернутися до щасливого життя у вільній Батьківщині. Все буде Україна!»

Дядя Жора про войну

Михаил Гутый, амбассадор PokerMatch:

«24 лютого о четвертій ранку я, за звичкою, після покерної сесії ще не спав. І в прямому ефірі прослухав оголошення війни… Мене охопив якийсь симбіоз злості й тривоги, і водночас важко було в це повірити. Але через дві години декілька ракетних ударів по нашому луцькому аеропорту (у нас в будинку задрижали вікна) поставили нас перед новою реальністю — росія напала на Україну. Безглузда війна, в якій агресор не має ніяких реальних цілей, і яка вже призвела до тисяч і тисяч жертв.

В умовах війни країна ділиться на фронт і тил. Я наразі у себе в Луцьку, а отже в тилу, бо в нас, дякувати Богові, не відбувається активних бойових дій. А тил повинен бути ефективним. Кажу це і вам, і собі — треба менше займатися рефлексією чи оновлювати стрічку новин. Не всі захищають Батьківщину зі зброєю в руках, і це нормально! Тож займайтеся волонтерством, допомагайте фінансово армії чи людям, які зараз цього потребують. Ми покеристи, і гроші та банкроли — це наш ресурс, який зараз треба використовувати ефективно. Чим я і займаюся та вас закликаю, щоб разом наблизити Україну до перемоги! Дякую PokerMatch за те, що зробили простий спосіб задонатити на армію прямо на сайті зі свого банкролу, що дуже зручно. Долучайтеся!

Пишаюся нашими воїнами, серед яких я радий мати друзів. Неймовірна концентрація героїзму в їхніх серцях. Сьогодні в місті побачив білборд “Молися Богу, служи народу, захищай Україну” — підписуюся під кожним словом.

Бережіть себе! Все буде Україна!»

Михаил Гутый про войну

Александра Хамидова «Alexred», стримерша PokerMatch:

«Весь світ зараз молиться за Україну та висловлює слова підтримки у нелегкі часи війни, розв'язаної проти нас російською федерацією.

У цей важкий період нам треба бути згуртованими, як ніколи. І я з вами, тут, в Україні. Наразі з родиною в Київській області у відносній безпеці. Дбаю про своїх близьких і намагаюся бути корисною в інформаційному протистоянні, запускаю рекламу з правдивими фактами нашої страшної реальності на сліпу російську аудиторію. Беру фінансову участь у підтримці ЗСУ, а також у закупівлі бронежилетів та касок для ТрО. Допомагаю з координацією та пошуком житла для друзів та знайомих, які були змушені покинути свої домівки.

Найважливіше завдання зараз — підтримувати одне одного, дбати про слабших і просто бути корисними там, де ви є зараз. У кожного своє місце у цій війні, і кожен має вести оборону на своєму рубежі.

Я щиро пишаюся нашими воїнами та вірю, що скоро ми переможемо й запанує мир! Ми сильна нація, ми на своїй землі, і правда за нами!»

Александра Хамидова про войну

Иванна Соя «Ivannessaa», стримерша PokerMatch:

“Ми повинні були об’єднатись і турбуватись про наш єдиний дім, нашу Землю, нашу планету! Все-таки життя ми більше ніде не знайдемо. І проживемо ми його лише раз! За що? Для чого?

Розумію, що за цією війною, за цим геноцидом українського народу є певна мета, про яку прості громадяни тільки здогадуються. Але жодна, просто жодна мета не виправдовує вбивства дітей, жінок, беззахисного мирного населення!

Закликаю не мовчати, потрібно діяти! Сьогодні ми, а завтра хто? Ми всі повинні зупинити цього божевільного диявола! Зараз я в Італії з мамою. Ми та ще декілька жінок з України скинулися й переказали кошти на армію. Жоден не може сидіти спокійно й бути осторонь. Хочуть хоч якось допомогти нашій неньці Україні! Разом ми сила! Перемога, тільки перемога! У нас інших варіантів немає! Воля, свобода — це в нашій крові, в нашій ДНК!»

Иванна Соя про войну

От всей нашей команды PokerMatch хотим сказать, что горды своими коллегами, амбассадорами и партнерами. Такую сплоченность еще предстоит поискать.

Спортивный покер – это интеллектуальный спорт, федерации которого есть во всем мире. Они также присоединились к информированию о нашей благотворительной акции. Украинская сборная по спортивному покеру – признанные чемпионы мира. Наши игроки – гордость страны! Мы убеждены, что своим интеллектом и профессионализмом вместе с международными игроками, сможем собирать солидные суммы в помощь украинцам. Продолжаем работать и помогать.

Команда бренда PokerMatch

Портал об игорном бизнесе gamingpost.net рассказывает о развитии легального рынка азартных игр Украины. Читайте также:

Рука помощи: звезды покера для Украины

Символ победы - украинский флаг

Отзыв франшизы Parimatch из рф завершен

Читай также
БЭБ против покеристов Покер-румы

БЭБ против покеристов

Сеть подпольных покер-клубов в Киеве и Одессе раскрыта и закрыта

 • 2023-07-13 23:14
 • 1622
Покер в честь ЗСУ Покер-румы

Покер в честь ЗСУ

Федерация спортивного покера Украины отчиталась об участии нашей сборной в этапе Европейского покерного тура

 • 2023-03-02 22:17
 • 1257
PokerMatch теперь в Индии Покер-румы

PokerMatch теперь в Индии

PokerMatch объявил о партнерстве с MIPL и выходе на рынок Индии

 • 2022-12-19 21:22
 • 1503
Зажги Рождество для Украины Покер-румы

Зажги Рождество для Украины

Parimatch Ukraine совместно с UNITED24 собирают  деньги для покупки генераторов в украинские больницы

 • 2022-12-17 23:09
 • 1552
Время покера на Youtube Покер-румы

Время покера на Youtube

Партнерское соглашение между PokerGO и видеохостингом позволит распространять больше покерного контента

 • 2022-12-08 23:46
 • 1686
Больше женщин в покере! Покер-румы

Больше женщин в покере!

PokerStars и Poker Power объявили о новой инициативе, направленной на увеличение количества женщин в покере

 • 2022-11-11 00:42
 • 1465
Больше материалов