fbpx 1xBet идет в суд | Gamingpost.net
captainslot.consulting
Количество выданных лицензий: 3033 Бюджет выполнен на 23.6% Подробнее

1xBet идет в суд


ООО “ТБК” намерено оспорить решение КРАИЛ

 • Новости
 • 2022-09-15 14:46
 • 2312
Читать на:

6 сентября, после ожесточенного сражения, в котором приняли участие все – от обычных украинцев до политиков, КРАИЛ аннулировала лицензии ООО “Твоя беттинговая компания”, которое действует в Украине под российским брендом 1xbet.

После недолгих размышлений ООО “ТБК” решило идти в суд. На сайте компании появилось официальное заявление. Суть: у нас были благие намерения, а вы все испортили. Далее – прямая речь:

У вівторок, 6 вересня, Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) прийняла рішення про анулювання ТОВ «Твоя Беттінгова Компанія» (ТБК) ліцензій на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності та на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі інтернет.

‍ТОВ «ТБК» рішуче не погоджується з таким рішеннями КРАІЛ.

ТОВ «ТБК» виконала усі передбачені Законом України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» вимоги, на підставі чого 30 березня 2022 року отримала згадані ліцензії. Зокрема, надала інформацію про те, що ТОВ «ТБК» не діє в інтересах резидентів іноземних держав, що здійснюють збройну агресію проти України. Тобто в інтересах російської федерації.

ТОВ «ТБК» мала на меті чесно і прозоро вести свою підприємницьку діяльність, сплачувати всі податки і збори. Планована нами сума інвестицій тільки в перший рік діяльності мала б скласти 840 млн грн, також компанія могла б створити понад 400 робочих місць і сплатити не менше 420 млн грн податків до бюджету країни протягом перших 12 місяців роботи.

ТОВ «ТБК» отримала ліцензію на використання торговельної марки 1хBET. Нагадаємо, що 1хBET – це один із найбільших світових беттерів. Працює в більше 40 країнах світу, в 20 з яких отримав офіційну ліцензію. Є партнером багатьох спортивних клубів і отримав статуси  Official Global Partner FC Barcelona, Official Partner of Paris Saint-Germain (MENA + Sub-sahara + Asia), Official Regional Betting Partner of LOSC Lille, Serie A Official Presenting Sponsor і багато інших.

Всупереч принципів права та чинного законодавства 06.09.2022 року КРАІЛ приймає рішення про анулювання ліцензій. Комісія аргументує своє рішення виявленням так званих «недостовірних відомостей» у документах, які ТОВ «ТБК» подала для одержання ліцензій. І припускає, що ТОВ «ТБК» діє в інтересах резидентів іноземних держав, що здійснюють збройну агресію проти України.

Тобто без наявного рішення суду чи встановленого в іншому передбаченому законом порядку факту, КРАІЛ фактично звинувачує ТОВ «ТБК» в діях в інтересах російської федерації. При цьому посилається у своїх припущеннях на лист БЕБ України з інформацією щодо отримання директором ТОВ «ТБК» довіреностей на представлення інтересів підприємств-нерезидентів України, кінцевим власником яких є громадянин російської федерації.

«Україна бореться за своє місце в Європі, отримує глобальну підтримку світової спільноти. І в той же час представники влади приймають незаконні рішення, позбавляють компанії ліцензій. Така контраверсійність не на користь іміджу нашої держави, особливо коли йде мова про залучення міжнародної компанії, сплати податків і зборів. Ми будемо боротись за наше право вести підприємницьку діяльність в Україні згідно ліцензії, яку ми отримали на цілком законних підставах», - коментує директор ТОВ «ТБК» Олександр Родін.

Олександр Родін як фізична особа справді отримав довіреність від латвійської компанії, ще задовго до повномасштабного вторгнення рф в Україну. Ця довіреність була надана для відкриття рахунків в українських банках з метою залучення інвестицій в Україну. Звертаємо увагу, що ця довіреність не має жодного відношення до ТОВ «ТБК», не уповноважує і не зобовʼязує ТОВ «ТБК» представляти інтереси третіх сторін.

ТОВ “ТБК” в найгарячіші часи вторгнення РФ в Україну сплатила до державного бюджету більше 140 млн грн і планувала до кінця 2022 року поповнити державний бюджет щонайменше на 90 млн грн.

ТОВ «ТБК» у своїй роботі керується виключно законами України та правилами ліцензій, які отримала згідно всіх вимог законодавства. А рішення щодо анулювання ліцензій, які прийняла КРАІЛ, не відповідають чинному законодавству та ухвалені під тиском неправдивої інформації, яку поширюють конкуренти через підконтрольні їм ЗМІ.

Тому ми будемо оскаржувати рішення КРАІЛ в передбаченому процесуальному порядку.

Портал об игорном бизнесе gamingpost.net рассказывает о развитии легального рынка азартных игр Украины. Читайте также:

1xbet – лицензии аннулированы. Официально

Существование КРАИЛ под угрозой?

“Белая книга” – в топку?

Читай также
Когда забирать? КРАИЛ напомнила о сроках выплаты выигрышей Новости

Когда забирать? КРАИЛ напомнила о сроках выплаты выигрышей

О максимальных сроках выплат выигрышей согласно законодательству

 • 2023-05-26 00:44
 • 332
Внимание, работает ДБР Новости

Внимание, работает ДБР

Масштабная сеть нелегальных заведений должна окончательно прекратить свое существование

 • 2023-05-24 00:34
 • 417
ВРУ против КРАИЛ. Каковы ваши ставки? Новости

ВРУ против КРАИЛ. Каковы ваши ставки?

Гетманцев подверг критике работу украинского регулятора и отсутствие его взаимодействия с Кабмином. Ждем решений профильного Комитета

 • 2023-05-18 22:12
 • 538
Рудый о законопроекте Новости

Рудый о законопроекте

Глава КРАИЛ Иван Рудый прокомментировал законопроект о ликвидации регулятора

 • 2023-05-03 23:22
 • 764
Исследование лудомании – присоединяйтесь Новости

Исследование лудомании – присоединяйтесь

Организаторы приглашают принять участие в исследовании игровой зависимости в Украине (опрос)

 • 2023-04-30 23:14
 • 814
Реклама гемблинга? Не смешите Новости

Реклама гемблинга? Не смешите

В отчете Google можно найти много интересного. В частности, о масштабе запрещенной рекламы гемблинга

 • 2023-04-01 00:14
 • 942
Больше материалов