21+
2026-01-14 10:57

Кабмін вніс зміни до порядку роботи ДСОМ

Уряд ухвалив постанову, що вносить зміни у порядок функціонування Державної системи онлайн-моніторингу

Відповідний документ розміщено на сайті Кабміну, передає GamingPost.

У документі зазначається, що днем введення ДСОМ в експлуатацію вважається день її впровадження у промислове використання.

Відповідне рішення державне агентство PlayCity має оприлюднити на своєму сайті не пізніше дня його прийняття.

Самі зміни стосуються визначення електронного кабінету системи, визначають технічним адміністратором ДСОМ підприємство “ДІЯ”, що належить до сфери управління Мінцифри.

Технічний адміністратор здійснює супровід програмного забезпечення системи, купує хмарні послуги та послуги центру обробки даних, забезпечує захист персональних даних, фіксує технічні збої, захищає систему від несанкціонованого використання.

Також постанова уточнює, що інформація перебуватиме під криптографічним захистом.

Нагадаємо, наприкінці грудня голова PlayCity Геннадій Новіков розповів, що агентство приймає виконані роботи щодо системи моніторингу.