Очолюваний Данилом Гетманцевим комітет парламенту з питань фінансів визнав незадовільною роботу голови Мінцифри Олександра Борнякова та голови PlayCity Геннадія Новікова і рекомендував Верховній раді та Кабміну розглянути роботу очолюваних ними відомств
Про це йдеться у рішенні комітету, передає GamingPost.
Зокрема, комітет рекомендує парламенту розглянути інформацію Рахункової палати про неналежне виконання PlayCity рекомендацій на основі аудиту.
Кабміну ж після вивчення ситуації комітет радить “вжити необхідні кадрові заходи”.
Головна претензія до регулятора та Мінцифри – зволікання із запуском ДСОМ. Також у рішенні наголошують, що встановлення лімітів на азартні ігри носить декларативний характер, адже середньомісячний дохід, від якого вони відраховуються, гравець встановлює самостійно.
Дорікають і тим, що оператори продовжують рекламуватися на піратських сайтах, а для операторів лотерей створили умови відсутності конкуренції.
Нагадаємо, зазначеним питанням Данило Гетманцев вже тривалий час присвячує пости у соцмережах. За його поданням Генпрокуратура відкрила кримінальну справу за фактом “зриву впровадження ДСОМ”.
За словами прес-служби PlayCity, до першої версії системи моніторингу вже підключаються оператори.
