У “Дії” завершилося відкрите голосування за кандидатів у Антикорупційну експерту раду при державному агентстві PlayCity. Наразі відомі імена дев’яти членів громадських організацій, які допоможуть регулятору наглядати за гральним ринком та контролювати роботу самого агентства
Отже з 21 претендента найбільше голосів набрали:
Анастасія Шевченко – 13,45%
Михайло Аксьонов – 11,63%
Ганна Башняк – 10,44%
Світлана Сліпченко – 9,88%
Олексій Дорогань – 9,28%
Олександр Нойнець – 8,18%
Дмитро Шатровський – 7,53%
Тарас Котов – 7,01%
Василь Чижмарь – 6,55%
Рух “Демократична сокира” позиціонував усіх дев’ятьох переможців як “коаліцію кандидатів, яких ми підтримуємо”.

Наводимо інформацію про експертів зі сторінки руху у Facebook.
Михайло Аксьонов – економіст, аналітик даних, експерт із машинного навчання та ШІ. Магістр економіки (KSE, University of Houston), бакалавр прикладної фізики. Член Ради громадського контролю при НАБУ та БЕБ, а також низки ініціатив у сфері громадського контролю. Спеціалізується на виявленні корупційних ризиків через аналіз даних і цифрові рішення.
Ганна Башняк – експертка з регуляторної політики та цифрової трансформації, очолює відповідний напрям у незалежному аналітичному центрі “Офіс ефективного регулювання BRDO”. Має досвід у розробці законодавства та створенні політик у сфері електронного урядування. Співавторка понад 30 нормативно-правових актів, що стосуються реформ у сферах ліцензування та дозволів, цифровізації, екології, державних послуг та бізнес-середовища. Брала участь у створенні ключових е-сервісів, таких як Єдина державна електронна система дозвільних документів (єДозвіл), єДекларація (спрощені правила для відкриття і ведення бізнесу під час воєнного стану) та платформа ЕкоСистема.
Олексій Дорогань – виконавчий директор незалежного аналітичного центру “Офіс ефективного регулювання BRDO”, експерт у сфері цифрової трансформації, державного управління та дерегуляції. Під його керівництвом команда BRDO створює цифрові рішення для держави, бере участь у розробці реформ. Серед запроваджених сервісів, до розробки яких долучався BRDO: єДозвіл, єПідприємець, Армія+, Резерв+, DOT-Chain Defence та інші. Співзасновник та член правління коаліції RISE Ukraine.
Тарас Котов – доктор філософії з прикладної математики, правник та економіст. Член асоціацій сертифікованих фахівців із розслідування шахрайств (ACFE) та сертифікованих спеціалістів із боротьби з відмиванням грошей (ACAMS). Співзасновник руху “Демократична Сокира”, голова Ради громадського контролю БЕБ. Брав участь у роботі ТСК парламенту щодо діяльності Бюро. Має досвід розробки антикорупційних інструментів та управління ризиками.
Олександр Нойнець – громадський діяч, співзасновник руху “Демократична Сокира”, аналітик. Займався стратегічними комунікаціями, маркетингом та публічною антикорупційною аналітикою. Працював з вивченням та викриттям механізмів російського впливу на український медіапростір, політичні процеси та чутливі економічні галузі, зокрема на азартні ігри.
Світлана Сліпченко – економістка, аналітикиня, заступниця виконавчого директора ГО “Вокс Україна”. Має багаторічний досвід у сфері фактчекінгу, протидії дезінформації та просуванні принципів прозорості й підзвітності у державному управлінні.
Василь Чижмарь – правник, науковець, громадський діяч. Магістр права, здобуває ступінь доктора філософії в Інституті держави і права НАН України. Має досвід роботи в органах державної влади та на керівних посадах у ЗСУ. Очолює ГО «Інститут стратегічних досліджень у сфері державотворення», а також інші аналітичні організації у сфері державотворення та юстиції. Член РГК при НАБУ та БЕБ, має практичний досвід антикорупційної експертизи та взаємодії з інституціями.
Дмитро Шатровський – ветеран, громадський діяч, підприємець. Засновник ГО «Ветеранське Братерство», голова Громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів. До повномасштабного вторгнення був заступником командира 2-го батальйону з розвідки полку “Азов”. 24.02.2022 брав участь в обороні Києва разом із зведеним підрозділом учасників бойових дій при ЦСО «А». Виконував бойові завдання на Херсонському напрямку у складі підрозділу патрульної поліції міста Києва. Після поранення та отримання інвалідності продовжив діяльність у ветеранських ініціативах. Навчається у бізнес-школі МІМ, має досвід у сфері реабілітації військових та розвитку ветеранських проєктів. Мотивований долучитися до експертної групи для викорінення тіньових схем та російського впливу в цій галузі.
Анастасія Шевченко — ветеранка, медикиня-доброволиця, громадська діячка, співачка. Має досвід служби в НГУ, добровольчих підрозділах та медичній евакуації. Спеціалізується на комунікаціях. Хоче долучитися до АЕГ, щоб допомогти створити культуру прозорості та виключення впливу російських інтересів на ринку азартних ігор.