У липні 25% організаторів азартних ігор несвоєчасно звітували про результати роботи за перше півріччя. Восьми компаніям агентство PlayCity виписало штраф у 400 тис.
Як зазначається в офіційному телеграм-каналі регулятора, організатори протягом трьох місяців мали сплатити штрафи або оскаржити рішення в суді.
П’ять компаній подали позови на оскарження рішення, а три сплатили штрафи.
“Рішення PlayCity передані до виконавчої служби для примусового стягнення несплачених штрафів”, – йдеться у повідомленні агентства.
Нагадаємо, також регулятор оштрафував чотирьох блогерів і одне ЗМІ на 24 млн в сумі за порушення правил рекламування азарту.
