21+
2025-11-06 09:00

Вісім операторів оштрафували через звітність

У липні 25% організаторів азартних ігор несвоєчасно звітували про результати роботи за перше півріччя. Восьми компаніям агентство PlayCity виписало штраф у 400 тис.

Як зазначається в офіційному телеграм-каналі регулятора, організатори протягом трьох місяців мали сплатити штрафи або оскаржити рішення в суді.

П’ять компаній подали позови на оскарження рішення, а три сплатили штрафи.

“Рішення PlayCity передані до виконавчої служби для примусового стягнення несплачених штрафів”, – йдеться у повідомленні агентства.

Нагадаємо, також регулятор оштрафував чотирьох блогерів і одне ЗМІ на 24 млн в сумі за порушення правил рекламування азарту.