fbpx Ігрові заходи, місця проведення та нюанси організації на сайті gamingpost.net. Кіберспортивні заходи календар подій. Ігрові фестивалі час і місця проведення
Количество выданных лицензий: 19 Бюджет выполнен на 8.03% Подробнее

Заходи

Выставка «Гейминг Индустрия» переносится на 9-11 июня. Комментарий организатора Мероприятия

Выставка «Гейминг Индустрия» переносится на 9-11 июня. Комментарий организатора

По многочисленным просьбам участников выставка переносится на два месяца. Причина – в новых ограничениях из-за Covid-19 во многих странах.

  • 2021-03-17 19:05:42
  • 368
Легендарная выставка игорной индустрии возвращается Мероприятия

Легендарная выставка игорной индустрии возвращается

7-9 апреля 2021 года в Киеве пройдет международная специализированная выставка оборудования и услуг в сфере игорного и развлекательного бизнеса  «ГЕЙМИНГ ИНДУСТРИЯ» (в прошлом «Индустрия развлечения»).

  • 2021-03-04 17:30:36
  • 446
Sigma запускает виртуальное роуд-шоу: Первая остановка в Украине Мероприятия

Sigma запускает виртуальное роуд-шоу: Первая остановка в Украине

Виртуальное Роуд-шоу SIGMA начнет свое турне с первой остановкой в Украине 3 марта

  • 2021-02-16 10:16:05
  • 270
Выставка SiGMA переносится на апрель в свете досрочного выпуска вакцины Мероприятия

Выставка SiGMA переносится на апрель в свете досрочного выпуска вакцины

Выпуск вакцины дает положительный импульс индустрии мероприятий, которая сильно пострадала от кризиса 

  • 2021-02-02 16:13:53
  • 275
Модернизация формата Ukrainian Gaming Week! Экспертная конференция UGW пройдет в феврале, а грандиозная игорная выставка Ukrainian Gaming Week – в марте  Мероприятия

Модернизация формата Ukrainian Gaming Week! Экспертная конференция UGW пройдет в феврале, а грандиозная игорная выставка Ukrainian Gaming Week – в марте 

Проанализировав запросы гемблинг-сообщества и приняв во внимание интересы всех заинтересованных сторон, компания Smile-Expo решила изменить формат игорного ивента Ukrainian Gaming Week 2021 и вместо одного отраслевого мероприятия провести два – экспертную конференцию и выставку решений для игорной индустрии.

  • 2021-01-28 16:26:50
  • 287
Заходи

Ласкаво просимо в розділ, де висвітлюються найактуальніші ігрові заходи.  Гральна індустрія постійно розвивається і змінюється, щорічно проводяться нагородження видатних гравців, проектів і розробників.  Уже можна підбити підсумки матчів, проходять виставки, форуми та турніри.  Багато профі і експерти проводять конференції, відповідаючи на різні питання, допомагаючи новачкам на шляху їх становлення, або розповідаючи про власний досвід.

Всі події на gamingpost.net

Список заходів досить великий, залишайтеся з gamingpost.net, щоб бути в курсі кожного з них.

Як портал про гральний бізнес в цілому, ми також висвітлюємо і політичні заходи.  У нас ви знайдете новини про збори круглих столів щодо легалізації грального бізнесу в Україні.  Вебінари і думки політиків щодо законопроекту №2285-д.  Обговорення підводних каменів легалізації, її успіх і неврахованих моментах.

Киберспортивные мероприятияОкремо треба згадати про кіберспортивні заходи.  Завдяки розвитку сегменту кіберспорту, а також інтересу людей до ігор в цілому, заходи ігрового світу стають дедалі популярнішими і видовищними.  Багато геймерів з нетерпінням чекають їх і намагаються відвідати за будь яких обставин.

Чого варті тільки ігрові фестивалі, де розробники ігор хваляться своїми досягненнями, проводять невеликі матчі, а відвідувачі беруть участь в конкурсі косплея і різних акціях.  Як на їх проведення вплинула епідемія, які змогли пройти, а які були скасовані?

Дізнайтеся які ігрові конференції будуть проведені в онлайн режимі, і як організатори розраховують це зробити.  Яка конференція розробників ігор буде наповнена гучними анонсами, а де будуть чекати тільки переноси.

Заходи кіберспорту завжди наповнені безліччю призів, акцій і красивих виступів.  Часом з'являється можливість отримати унікальний внутрішньо ігровий контент, приурочений до тієї чи іншої події.  Також на них не рідко проходять концерти різних музичних груп, щоб відвідувачі не нудьгували.  Творці «геймерского заліза» організовують окремі стенди, з найпередовішими своїми розробками, даючи кожному бажаючому випробувати їх у справі.

Щоб не пропустити жодної знакової події, залишайтеся на нашому новинному порталі про ігри.