fbpx Покер онлайн - найсвіжіші новини про покер! Спортивний покер - онлайн і офлайн в Україні та Світі. Покер гра - все про покер на gamingpost.net
captainslot.consulting
Количество выданных лицензий: 3033 Бюджет выполнен на 23.6% Подробнее

Покеp

Во Львовской области осудили владельца нелегального покер-клуба: Что его ждет

Во Львовской области осудили владельца нелегального покер-клуба: Что его ждет

Городоцкий районный суд Львовской области объявил приговор организатору подпольного покерного клуба. Вместе с двумя сообщниками мужчина в течение четырех месяцев 2021 года проводил нелегальные игры

 • 2023-09-27 01:07:08
 • 123
Покер-рум Winamax прекратит свою работу в Украине Покер

Покер-рум Winamax прекратит свою работу в Украине

Все аккаунты украинцев будут заблокированы уже в марте.

 • 2022-02-23 13:44:55
 • 1868
Кейс: PokerMatch запускает новый формат партнёрства – резидентство Покер

Кейс: PokerMatch запускает новый формат партнёрства – резидентство

Резидент PokerMatch – это друг и партнёр, евангелист идеологии и философии.

 • 2022-02-09 12:44:15
 • 1352
2,3 млн долларов на благотворительность: чемпионы NBA заработали деньги на покерном турнире Покер

2,3 млн долларов на благотворительность: чемпионы NBA заработали деньги на покерном турнире

Собранные средства пойдут на поддержку образования и развитие малообеспеченных детей.

 • 2022-02-09 12:39:28
 • 1071
Стали известны победители масштабной live-серии PokerMatch UA Millions Grand Opening Покер

Стали известны победители масштабной live-серии PokerMatch UA Millions Grand Opening

За 10 дней в турнирах было разыграно более 19,5 миллионов гривен.

 • 2022-01-24 13:52:53
 • 1225
Назван лучший покерист Украины 2021 года Покер

Назван лучший покерист Украины 2021 года

За прошлый год Юрий Козинский заработал в покерных турнирах более 200 тыс. долларов.

 • 2022-01-11 13:44:16
 • 1228
Известный стример стал первым украинским амбассадором GGPoker Покер

Известный стример стал первым украинским амбассадором GGPoker

Международный бренд будет представлять покерист и блоггер Денис SantaZzz Чуфарин.

 • 2021-12-09 13:10:43
 • 1512
PokerMatch стал самым популярным покерным румом мира Покер-румы

PokerMatch стал самым популярным покерным румом мира

Крупнейший покер-рум Восточной Европы PokerMatch стал первым в рейтинге PokerScout.

 • 2021-03-30 17:20:08
 • 1154
Самые крупные выигрыши в покерных турнирах Выигрыши

Самые крупные выигрыши в покерных турнирах

Многие люди мечтают выиграть приз в миллион долларов в покерной игре. Но стоит посмотреть на историю выигрышей покерных турниров за недавние годы. Многие игроки действительно выиграли в покер гораздо больше, чем миллион. Сказочные суммы в 5, 10, а то и все 18 миллионов долларов - реальные призовые победителей турниров.

 • 2021-03-25 17:37:23
 • 1910

Страницы

Покеp

Покер є однією з найпопулярніших карткових ігор в світі.  Різні правила і варіанти зробили його улюбленцем як домашнього дозвілля, так і різних карткових турнірів.  Однак варто розуміти, що незважаючи на уявну простоту, гра в покер - це битва аналітичних здібностей гравців.  У ньому не так багато випадковостей, як в інших азартних іграх, а виграти можна і зовсім не глянувши на карти, задавив противника блефом.  Залежно від ставок може бути азартний і спортивний покер, який проводиться лише на інтерес учасників.

Що за гра покер?

Коли була винайдена гра покер достеменно не відомо, але завдяки різним згадкам, можна з упевненістю сказати, що 450 років тому він вже існував і мав деяку популярність.  В цілому це гра, де виграти ставки можна або зібравши старшу комбінацію карт, або змусивши противника спасувати.  Іноді карти видно тільки гравцеві що їх тримає, іноді частина карт роздається в відкриту і їх бачать усі гравці, все залежить від виду, але загальним для всіх є наявність торгів і комбінації.

На сьогодні налічують близько 40 видів цієї гри, але лідерство, по знаменитості, впевнено тримає «Техаський холдем», тому  його правила дозволяють домогтися оптимального співвідношення закритих і відкритих карт у гравців.  Покер гра в «Техаський холдем» така:

 • Дивлячись як наказують правила конкретної гри, гравці або роблять «анте» (перший внесок), або ні.
 • Той гравець, що сидить за здаючим ( «баттоном» або «дилером»), робить так звану блайнд ставку.  Зазвичай це половина мінімальної або «малий блайнд», що йде наступним за годинниковою стрілкою, гравець ставить повну мінімальну ставку або «великий блайнд».
 •  «Дилер» роздає на руки гравцям по дві карти, які бачать тільки вони (префлоп ») і починається перший круг торгів (вулиця).
 • Коли ставки зрівнялися, «дилер» кладе на стіл перед усіма учасниками три карти.  Вони доступні для огляду всім гравцям і є загальними (так званий «флоп»), слідує ще одна «вулиця».
 • Далі на стіл, також у відкриту, кладеться четверта карта або як кажуть «терен», слідує ще одне коло торгів.
 • Наступний етап, кладеться п'ята і остання карта, цей етап називають «рівер».  Проходять останні торги.
 • Тепер гравці, використовуючи свої і загальні карти, можуть скласти комбінацію покеру.

Онлайн покер підкорює серця і уми.

Игра в покерРозвиток комп'ютерної техніки і простота правил неминуче привели до створення покер онлайн.  Гральна індустрія не могла ігнорувати настільки великий потенційний ринок, так що різні сайти і додатки досить скоро почали пропонувати зіграти партію в онлайн покер, не виходячи з дому.  Це стало настільки зручно і поширено, що зараз не рідко можна зустріти невеликі чемпіонати з покеру що проводяться в мережі.

З поширенням комп'ютерів стало поширюватися і ПО для полегшення гри.  Так як покер заснований на математичному прорахунку, досить швидко з'явився покерний калькулятор, який брав більшу частину цих розрахунків на себе.  Подібна програма зараз є практично обов'язковим атрибутом новачка в грі, вона допомагає розраховувати шанси і враховувати можливі комбінації карт супротивників.  Досить вводити наявні дані про те, які карти в грі, а далі будуть виводитися шанси на перемогу і поразки.

Покер калькулятор враховує різні фактори, кількість відкритих карт, кількість гравців і скільки з них спасував, позиція граючого за столом.  Але калькулятор покеру не може врахувати самої поведінки гравців, їх блеф і інше, а значить ніколи не дасть дійсно надійний прогноз.

Покер турніри

Турнірний покер - це найпопулярніший вид покеру.  Заплативши вступний внесок (Бейн-ін) людина допускається до участі, кожному учаснику видається однакову кількість фішок, готується необхідна кількість столів і починається гра.  Коли хтось із учасників вибуває, решта розсідаються так, щоб зберегти баланс гравців.  Світовий покер буквально побудований на турнірах, їх часто показують по тв і онлайн трансляціях, а гравець в професійний покер заробляє на них чималі гроші.

Дізнайся більше на gamingpost.net

gamingpost.net - кращий новинний портал про ігри.  Кожен день ми пропонуємо відвідувачам свіжу інформацію про покерні турніри, знаменитих гравців або цікавих випадках з ними.  На нашому порталі про гральний бізнес ви знайдете інтерв'ю з професіоналами, де вони докладно розкажуть про тонкощі гри і поділяться порадами з новачками.  Ви зможете дізнатися про те, що може допомогти грати краще і про те, як проходять ігри.