fbpx Рейтинги букмекерів, найчесніші бк. Яка букмекерська контора легальна в Україні? Кращі букмекерські контори в рейтингу Gamingpost
captainslot.consulting
Количество выданных лицензий: 3033 Бюджет выполнен на 23.6% Подробнее

Букмекери

От "тихого" спонсорства до оффшорных схем: Как беттинговые компании рекламируются в спорте разных стран

От "тихого" спонсорства до оффшорных схем: Как беттинговые компании рекламируются в спорте разных стран

Только за первый уикенд английской Премьер-лиги (EPL) болельщики получили 11 тыс. месседжей с рекламой азартных игр, и многие британцы выступает против такого засилья. Двоякая позиция и у самих спортсменов…

 • 2023-09-22 13:48:33
 • 52
 СБУ мониторит попытки Parimatch обойти санкции СНБО Букмекеры

СБУ мониторит попытки Parimatch обойти санкции СНБО

В СБУ следят, чтобы букмекерская компания Parimatch соблюдала санкции, наложенные на нее из-за связей с россией и беларусью

 • 2023-09-21 13:43:43
 • 36
За первый уикенд английской Премьер-лиги зрителям "отправили" 11 тыс. месседжей о гемблинге

За первый уикенд английской Премьер-лиги зрителям "отправили" 11 тыс. месседжей о гемблинге

Только за первые выходные английской Премьер-лиги фанаты получили 11 тыс. рекламных сообщений, касающихся азартных игр

 • 2023-09-20 13:51:36
 • 256
PariMatch судится с Зеленским Букмекеры

PariMatch судится с Зеленским

Букмекерская компания PariMatch подала в суд на президента Украины Владимира Зеленского

 • 2023-09-05 14:56:50
 • 377
Букмекерская контора Bet365 отказалась от работы в России Букмекеры

Букмекерская контора Bet365 отказалась от работы в России

Международная компания покинет российский рынок спустя год после начала работы.

 • 2022-03-03 20:05:57
 • 1790
Україна понад усе! Бренд Parimatch отзывает франшизу из России Букмекеры

Україна понад усе! Бренд Parimatch отзывает франшизу из России

Совет директоров Parimatch Tech заявил, что компания отзывает франшизу на использование бренда Parimatch в России из-за военной агрессии РФ в Украине.

 • 2022-03-01 19:06:32
 • 1617
Беттинг-прогноз выборов: французы ставят на Макрона Букмекеры

Беттинг-прогноз выборов: французы ставят на Макрона

Во Франции активно принимают ставки на результаты президентских выборов.

 • 2022-02-17 11:32:31
 • 1633
Команда Parimatch прошла обучение по устойчивому развитию: почему это важно? Букмекеры

Команда Parimatch прошла обучение по устойчивому развитию: почему это важно?

Достижение Целей устойчивого развития ООН - задача для лидеров рынков по всему миру

 • 2022-02-08 15:24:57
 • 1157
Андрею Ярмоленко из-за рекламы букмекера грозит дисквалификация из West Ham United Букмекеры

Андрею Ярмоленко из-за рекламы букмекера грозит дисквалификация из West Ham United

Украинского футболиста обвиняют в нарушении правил футбольной ассоциации Англии.

 • 2022-02-07 12:11:45
 • 983

Страницы

Букмекери

Букмекерские конторыБукмекерство є логічним продовженням і подальшим розвитком тоталізаторів.  У той час як тоталізатори збирали ставки з гравців на перемогу / поразку будь-якої команди або учасника, а потім ділили суму між переможцями і організаторами, букмекери ж роблять прогнози на більш широкий спектр подій і виставляють коефіцієнти настання цих подій, відповідно до яких отримає  гроші вгадавший.  Головною відмінністю цього виду гральної індустрії є низька залежність перемоги від випадку, тут все будується на якісному аналізі даних.

Хто ж такі букмекери?

Грубо кажучи, букмекер - це професійний сперечальник.  З давнини ставки на перегони чи бої були улюбленою розвагою і відмінним джерелом прибутку для відвідувачів іподромів і різних арен.  Однак з часом люди зрозуміли, що ставити можна взагалі на все, що має ймовірність результату, головне це кількість бажаючих зробити ставку.  Так і з'явився букмекер - людина, яка виставляє прогноз якої-небудь події, і приймає ставки на цей прогноз.

Варто розуміти, що прогноз - це особиста думка людини що його зробила, вона володіє певними навичками, знаннями та інформацією, але бути впевненим в її словах на 100% ніколи не можна, в цьому і є головний азарт, адже вибір ставки так само є рішенням гравця і  його впевненості в собі і своїх знаннях.  Однак можна вивчити рейтинги букмекерів, вони дозволяють простежити наскільки точні прогнози тієї чи іншої людини і визначити топ букмекерів, яким можна довіряти.

Головний секрет популярності таких ставок в легкості їх організації, адже для цього потрібна всього одна каса.  Вперше, офіційно, букмекерство зародилося в Англії, вона і зараз лідирує за кількістю контор.  Зрозуміло, прибутковість, широка популярність і розвиток технологій значно змінили ринок, розширивши його на онлайн-майданчики.

Букмекерська контора

Букмекерська контора - це заклад, де гравці можуть робити ставки на прогнози букмекерів.  Такими можуть виступати невеликі кіоски на вулиці, або ж цілі клуби, які так само дають відвідувачам з комфортом насолодитися переглядом різних ігор і спортивних подій.  Розрахунок в таких пунктах відбувається готівкою, а виплата проходить через касу.

З розвитком технологій у людей з'явився інтерес до бк онлайн, інтерес швидко знайшов відгук і багато контор створили онлайн площадки, де в будь-який час і з будь-якої точки світу можна зробити ставки, ознайомитися зі статистикою і подивитися які події заплановані.  Розрахунок в такому випадку йде через банківські рахунки і картки.

У чому вигода парі?

Букмекерська компанія заробляє на тому ж, на чому і гравці, на коефіцієнтах подій, різниця лише в тому, що компанії роблять це закладаючи так звану маржу, ну а ще більший прибуток приходить в разі програшу гравців.

Маржа - це якийсь гарантований дохід, який отримає bukmeker не залежно від того, зіграла ставка з високим коефіцієнтом або з низьким.  Припустимо грають дві команди, червоні і сині, букмекер прийшов до висновку, що сили команд рівні, а значить ймовірність їх перемог 50/50, що дорівнює коефіцієнтами 2.0 і 2.0.  Але такий коефіцієнт не принесе прибутку, тоді в нього закладається маржа і він знижується, наприклад, до 1.9 і 1.87 відповідно.  Щоб дізнатися, який відсоток маржі був закладений в ставки, потрібно 100 розділити на кожен коефіцієнт і підсумувати результат.  Так, в нашому випадку, 100 / 1.9 + 100 / 1.87 = 106.1%, маржа становить 6.1% від ставок.  Звучить чесно?  В цілому так і є.

Для зручного розрахунку можна використовувати букмекерський калькулятор.  Багато заробляють в довгостроковій перспективі на пошуку оптимальної маржі на різних видах ставок.

Свіжі новини на gamingpost.net

У мережі можна знайти рейтинг букмекерських контор, які виставляють прибуткові коефіцієнти і беруть низьку маржу.  Але не варто забувати, що ставки це в першу чергу бізнес, кращі букмекерські контори змагаються між собою пропонуючи найбільш вигідні умови, але ніколи не залишать себе без прибутку.  Новини букмекерів раз у раз рясніють заголовками про підставні матчі, махінації на ставках та інше.  Однак подібні лавочки швидко втрачають довіру і позбавляються клієнтів.  Топ букмекерських контор дорожить своєю репутацією і не допускає шахрайства.

На gamingpost.net, кращому порталі про гральний бізнес, ми зібрали найсвіжіші новини на ринку букмекерства.  У нас ви зможете дізнатися більше про довгострокові серії перемог, про не очевидний прибуток на ставках, різні рейтинги і цікаві схеми ставок.  Наш новинний портал про ігри розповість вам все найцікавіше.