fbpx Рейтинги букмекерів, найчесніші бк. Яка букмекерська контора легальна в Україні? Кращі букмекерські контори в рейтингу Gamingpost
captainslot.consulting
Количество выданных лицензий: 3033 Бюджет выполнен на 23.6% Подробнее

Букмекери

Семейный бренд Disney выходит на рынок ставок на спорт Ставки на спорт

Семейный бренд Disney выходит на рынок ставок на спорт

В компании уверены, что букмекерская деятельность не отразится на их репутации.

  • 2021-11-15 12:33:19
  • 362
Зайдут ли на украинский рынок иностранные букмекеры? Все о букмекерстве

Зайдут ли на украинский рынок иностранные букмекеры?

Является ли украинский рынок привлекательным для иностранного беттинга?

  • 2021-11-12 10:36:13
  • 519
Губернатор штата Нью-Йорк предлагает легализовать онлайн ставки на спорт Мир

Губернатор штата Нью-Йорк предлагает легализовать онлайн ставки на спорт

Губернатор Нью-Йорка Эндрю Куомо предложил легализовать онлайн-ставки на спорт в штате. Это предложение - часть его обращения к штату на 2021 год в понедельник, 11 января. 

  • 2021-01-10 19:20:43
  • 596
Las Vegas Sands будет принимать ставки на спорт – инсайдеры Мир

Las Vegas Sands будет принимать ставки на спорт – инсайдеры

По словам инсайдеров, крупнейшая в мире корпорация казино Las Vegas Sands ведёт переговоры о вступлении в сферу онлайн-ставок на спорт. Это серьезный сдвиг в стратегии компании.

  • 2021-01-10 19:10:36
  • 534
Букмекери

Букмекерские конторыБукмекерство є логічним продовженням і подальшим розвитком тоталізаторів.  У той час як тоталізатори збирали ставки з гравців на перемогу / поразку будь-якої команди або учасника, а потім ділили суму між переможцями і організаторами, букмекери ж роблять прогнози на більш широкий спектр подій і виставляють коефіцієнти настання цих подій, відповідно до яких отримає  гроші вгадавший.  Головною відмінністю цього виду гральної індустрії є низька залежність перемоги від випадку, тут все будується на якісному аналізі даних.

Хто ж такі букмекери?

Грубо кажучи, букмекер - це професійний сперечальник.  З давнини ставки на перегони чи бої були улюбленою розвагою і відмінним джерелом прибутку для відвідувачів іподромів і різних арен.  Однак з часом люди зрозуміли, що ставити можна взагалі на все, що має ймовірність результату, головне це кількість бажаючих зробити ставку.  Так і з'явився букмекер - людина, яка виставляє прогноз якої-небудь події, і приймає ставки на цей прогноз.

Варто розуміти, що прогноз - це особиста думка людини що його зробила, вона володіє певними навичками, знаннями та інформацією, але бути впевненим в її словах на 100% ніколи не можна, в цьому і є головний азарт, адже вибір ставки так само є рішенням гравця і  його впевненості в собі і своїх знаннях.  Однак можна вивчити рейтинги букмекерів, вони дозволяють простежити наскільки точні прогнози тієї чи іншої людини і визначити топ букмекерів, яким можна довіряти.

Головний секрет популярності таких ставок в легкості їх організації, адже для цього потрібна всього одна каса.  Вперше, офіційно, букмекерство зародилося в Англії, вона і зараз лідирує за кількістю контор.  Зрозуміло, прибутковість, широка популярність і розвиток технологій значно змінили ринок, розширивши його на онлайн-майданчики.

Букмекерська контора

Букмекерська контора - це заклад, де гравці можуть робити ставки на прогнози букмекерів.  Такими можуть виступати невеликі кіоски на вулиці, або ж цілі клуби, які так само дають відвідувачам з комфортом насолодитися переглядом різних ігор і спортивних подій.  Розрахунок в таких пунктах відбувається готівкою, а виплата проходить через касу.

З розвитком технологій у людей з'явився інтерес до бк онлайн, інтерес швидко знайшов відгук і багато контор створили онлайн площадки, де в будь-який час і з будь-якої точки світу можна зробити ставки, ознайомитися зі статистикою і подивитися які події заплановані.  Розрахунок в такому випадку йде через банківські рахунки і картки.

У чому вигода парі?

Букмекерська компанія заробляє на тому ж, на чому і гравці, на коефіцієнтах подій, різниця лише в тому, що компанії роблять це закладаючи так звану маржу, ну а ще більший прибуток приходить в разі програшу гравців.

Маржа - це якийсь гарантований дохід, який отримає bukmeker не залежно від того, зіграла ставка з високим коефіцієнтом або з низьким.  Припустимо грають дві команди, червоні і сині, букмекер прийшов до висновку, що сили команд рівні, а значить ймовірність їх перемог 50/50, що дорівнює коефіцієнтами 2.0 і 2.0.  Але такий коефіцієнт не принесе прибутку, тоді в нього закладається маржа і він знижується, наприклад, до 1.9 і 1.87 відповідно.  Щоб дізнатися, який відсоток маржі був закладений в ставки, потрібно 100 розділити на кожен коефіцієнт і підсумувати результат.  Так, в нашому випадку, 100 / 1.9 + 100 / 1.87 = 106.1%, маржа становить 6.1% від ставок.  Звучить чесно?  В цілому так і є.

Для зручного розрахунку можна використовувати букмекерський калькулятор.  Багато заробляють в довгостроковій перспективі на пошуку оптимальної маржі на різних видах ставок.

Свіжі новини на gamingpost.net

У мережі можна знайти рейтинг букмекерських контор, які виставляють прибуткові коефіцієнти і беруть низьку маржу.  Але не варто забувати, що ставки це в першу чергу бізнес, кращі букмекерські контори змагаються між собою пропонуючи найбільш вигідні умови, але ніколи не залишать себе без прибутку.  Новини букмекерів раз у раз рясніють заголовками про підставні матчі, махінації на ставках та інше.  Однак подібні лавочки швидко втрачають довіру і позбавляються клієнтів.  Топ букмекерських контор дорожить своєю репутацією і не допускає шахрайства.

На gamingpost.net, кращому порталі про гральний бізнес, ми зібрали найсвіжіші новини на ринку букмекерства.  У нас ви зможете дізнатися більше про довгострокові серії перемог, про не очевидний прибуток на ставках, різні рейтинги і цікаві схеми ставок.  Наш новинний портал про ігри розповість вам все найцікавіше.