fbpx Покер онлайн - найсвіжіші новини про покер! Спортивний покер - онлайн і офлайн в Україні та Світі. Покер гра - все про покер на gamingpost.net
captainslot.consulting

Покеp

Miss PokerMatch 2020 is a two-time winner of the Ukrainian Cup online poker tournament People

Miss PokerMatch 2020 is a two-time winner of the Ukrainian Cup online poker tournament

Ivanna "ivannessaa" Soya won the Small Cup of Kherson and the Cup of Khmelnitsky.

  • 2020-11-26 12:02:22
  • 1446
Покеp

Покер є однією з найпопулярніших карткових ігор в світі.  Різні правила і варіанти зробили його улюбленцем як домашнього дозвілля, так і різних карткових турнірів.  Однак варто розуміти, що незважаючи на уявну простоту, гра в покер - це битва аналітичних здібностей гравців.  У ньому не так багато випадковостей, як в інших азартних іграх, а виграти можна і зовсім не глянувши на карти, задавив противника блефом.  Залежно від ставок може бути азартний і спортивний покер, який проводиться лише на інтерес учасників.

Що за гра покер?

Коли була винайдена гра покер достеменно не відомо, але завдяки різним згадкам, можна з упевненістю сказати, що 450 років тому він вже існував і мав деяку популярність.  В цілому це гра, де виграти ставки можна або зібравши старшу комбінацію карт, або змусивши противника спасувати.  Іноді карти видно тільки гравцеві що їх тримає, іноді частина карт роздається в відкриту і їх бачать усі гравці, все залежить від виду, але загальним для всіх є наявність торгів і комбінації.

На сьогодні налічують близько 40 видів цієї гри, але лідерство, по знаменитості, впевнено тримає «Техаський холдем», тому  його правила дозволяють домогтися оптимального співвідношення закритих і відкритих карт у гравців.  Покер гра в «Техаський холдем» така:

  • Дивлячись як наказують правила конкретної гри, гравці або роблять «анте» (перший внесок), або ні.
  • Той гравець, що сидить за здаючим ( «баттоном» або «дилером»), робить так звану блайнд ставку.  Зазвичай це половина мінімальної або «малий блайнд», що йде наступним за годинниковою стрілкою, гравець ставить повну мінімальну ставку або «великий блайнд».
  •  «Дилер» роздає на руки гравцям по дві карти, які бачать тільки вони (префлоп ») і починається перший круг торгів (вулиця).
  • Коли ставки зрівнялися, «дилер» кладе на стіл перед усіма учасниками три карти.  Вони доступні для огляду всім гравцям і є загальними (так званий «флоп»), слідує ще одна «вулиця».
  • Далі на стіл, також у відкриту, кладеться четверта карта або як кажуть «терен», слідує ще одне коло торгів.
  • Наступний етап, кладеться п'ята і остання карта, цей етап називають «рівер».  Проходять останні торги.
  • Тепер гравці, використовуючи свої і загальні карти, можуть скласти комбінацію покеру.

Онлайн покер підкорює серця і уми.

Игра в покерРозвиток комп'ютерної техніки і простота правил неминуче привели до створення покер онлайн.  Гральна індустрія не могла ігнорувати настільки великий потенційний ринок, так що різні сайти і додатки досить скоро почали пропонувати зіграти партію в онлайн покер, не виходячи з дому.  Це стало настільки зручно і поширено, що зараз не рідко можна зустріти невеликі чемпіонати з покеру що проводяться в мережі.

З поширенням комп'ютерів стало поширюватися і ПО для полегшення гри.  Так як покер заснований на математичному прорахунку, досить швидко з'явився покерний калькулятор, який брав більшу частину цих розрахунків на себе.  Подібна програма зараз є практично обов'язковим атрибутом новачка в грі, вона допомагає розраховувати шанси і враховувати можливі комбінації карт супротивників.  Досить вводити наявні дані про те, які карти в грі, а далі будуть виводитися шанси на перемогу і поразки.

Покер калькулятор враховує різні фактори, кількість відкритих карт, кількість гравців і скільки з них спасував, позиція граючого за столом.  Але калькулятор покеру не може врахувати самої поведінки гравців, їх блеф і інше, а значить ніколи не дасть дійсно надійний прогноз.

Покер турніри

Турнірний покер - це найпопулярніший вид покеру.  Заплативши вступний внесок (Бейн-ін) людина допускається до участі, кожному учаснику видається однакову кількість фішок, готується необхідна кількість столів і починається гра.  Коли хтось із учасників вибуває, решта розсідаються так, щоб зберегти баланс гравців.  Світовий покер буквально побудований на турнірах, їх часто показують по тв і онлайн трансляціях, а гравець в професійний покер заробляє на них чималі гроші.

Дізнайся більше на gamingpost.net

gamingpost.net - кращий новинний портал про ігри.  Кожен день ми пропонуємо відвідувачам свіжу інформацію про покерні турніри, знаменитих гравців або цікавих випадках з ними.  На нашому порталі про гральний бізнес ви знайдете інтерв'ю з професіоналами, де вони докладно розкажуть про тонкощі гри і поділяться порадами з новачками.  Ви зможете дізнатися про те, що може допомогти грати краще і про те, як проходять ігри.