fbpx Онлайн лотерея - найбільш виграшні лотереї України. Найчесніші лотереї - список сервісів на сайті gamingpost.net. Вся інформація про лотереї
captainslot.consulting

Лoтеpея

The collapse of offline lotteries around the world amid the coronavirus pandemic World

The collapse of offline lotteries around the world amid the coronavirus pandemic

There is a noticeable drop in sales in the land lottery market due to the global situation. 

  • 2020-10-12 13:48:44
  • 1593
Лoтеpея

Лотерея є одним з найбільш популярних видів азартних ігор в світі, завдяки підтримці уряду, офіційного статусу і відсутності тиску на неї, як на інші азартні ігри.  Мільйони людей увечері збираються перед телеекраном, щоб побачити випадання комбінацій і перевірити свою удачу.  У багатьох країнах лотерея є практично національним надбанням, повністю спонсорується державою і приносить чималий дохід в казну, а жителі вважають участь в ній якоюсь традицією.

Що таке лотерея?

Лотерея онлайнВ цілому, гра лотерея є будь-якою грою, де грошовий або речовий приз розігрується за спеціальними талончиками або квитками.  Однак, на даний момент, загальновизнаними є види, де розподіл вигод і збитків відбувається за результатами випадкового випадання чисел і збіги їх з тими, що вказані на квитку.  Частина відрахувань з продажу квитків йде організаторам, а частина державі.

З популяризацією інтернету організатори звернули увагу, що користувачів стала все частіше цікавити лотерея онлайн.  Як і в будь-якому виді бізнесу, попит клієнта почав народжувати пропозицію і незабаром з'явилися сотні сайтів і додатків, що пропонують онлайн лотереї з реальним виграшем або спортивним інтересом.  Так само стало доступно замовлення звичайних квитків, не виходячи з дому, перегляд статистики виграшів, і з'явилася можливість миттєво повідомити про свою перемогу.

Більшість лотерей є державними, так як приносять чималий дохід і не викликають такої сильної залежності, як інші азартні ігри.  Розіграші чітко сплановані за часом, транслюються по телебаченню, а результати лотереї дублюються в друкованих виданнях.  Дохід з даного сегмента гральної індустрії може бути дуже великим, а отримання джек-поту може додатково обкладатися окремим податком, як дохід громадянина.

Види, умови і принцип лотереї

Видів лотерей досить багато.  Однак принцип лотереї, в більшості випадків, будується на випадковому випаданні чисел і збігу їх з тими, що вибрав учасник.

Лотерея буває тиражною і безтиражною. У першому випадку розіграш лотереї проводиться після того, як всі квитки, байдуже електронні або фізичні, були розпродані.  Прикладом може служити практично гра «бінго!».  Безтиражною вважається та, де інформація, що дозволяє визначити виграш, записується на сам квиток і гравець дізнається про результат відразу після покупки.  Прикладом відмінно підійдуть миттєві лотереї з скретч-картами, де після стирання захисного шару ви можете звернутися до самого продавця за нагородою.

Онлайн лотерея нічим не відрізняється від звичайної, хіба що дає можливість зіграти в будь-якій точці світу і в будь-який час.  Подібний підхід, зрозуміло, дуже зручний і набирає дедалі більшу популярність, крім того складніше відстежувати приватні проведення ігор, через що лотерея в інтернеті може бути не зовсім чесною, але їх кількість зростає щодня.

Чутки про системи виграшу в лотерею.

Умови лотереї хоч і засновані на випадкових числах, все ж будуються на математичному очікуванні.  Так, використовуючи різні підходи і аналіз може бути розроблена система виграшу в лотерею.  І вони успішно розробляються, по правді сказати, на просторах інтернету, ви можете знайти їх сотні, але жодна з них не дає 100% гарантії на перемогу, а лише збільшує шанси.

Історії тих, хто виграв в лотерею рідко містять опис подібного підходу до гри, і швидше  доводять випадковість перемоги.  Однак, житель Верхньої Савої у Франції може похвалитися двома перемогами в EuroMillions за один рік.  Його система полягала в купівлі квитка щотижня і ставку кожен раз на одну і ту ж комбінацію.  Правда, за підрахунками експертів, ймовірність того, що це спрацює була 1 до кількох трильйонів.  Так що секрети виграшу в лотерею навряд чи можна надійно прорахувати, все що залишається це сподіватися на удачу і, хіба що, підвищувати шанси виграти на невизначений відсоток, використовуючи математичний підхід.

Гучні перемоги

Максимальний виграш в лотерею був зривом джек-поту Powerball, який склав понад півтора мільярда доларів.  Шанси виграти таку суму становили менше одного мільярдного відсотка, щасливчику потрібно було відгадати п'ять номерів від 1 до 75 і один від 1 до 25. Повідомляється, що як мінімум один виграшний квиток був куплений в передмісті Лос-Анджелеса, проте ім'я переможця поки невідомо.  Він зможе відразу забрати 903 мільйони доларів, або ж отримувати суму частинами протягом 30 років.

Залишайтеся з gamingpost.net

Якщо вас цікавлять розповіді переможців, історії розіграшів або поради бувалих гравців, то обов'язково залишайтеся з gamingpost.net - новинному порталі про ігри.  Тут ми публікуємо найсвіжіші новини, обговорюємо стратегії перемоги і слухаємо думку експертів.

Gamingpost.net кращий портал про гральний бізнес в Україні.